Image placeholder

قوانین

سلام

در این صفحه برخی از قوانین و مقررات شرکت در دوره ها را ذکر میکنیم. توجه داشته باشید دوره های مختلف ممکن است قوانین مختلفی داشته باشند که در صفحه مربوط به هر دوره کاملا ذکر شده اند.

قوانین ثبت نام در دوره ها

شرکت در دوره ها به منزله پرداخت هزینه چه از طریق وبسایت و چه از طریق پشتیبانان در کانال های تلگرامی و شبکه های اجتماعی دیگر است. هرگونه رزرو و ثبت اطلاعات بدون پرداخت به منزله شرکت قطعی در دوره نخواهد بود.

اطلاعات وارد شده از سمت شما ملاک ثبت نام و چاپ گواهی ها خواهد بود و تمامی عواقب آن بر عهده شما خواهد بود.

قوانین عمومی انصراف از دوره ها

⛔️ لازم به ذکر است در صورت تکمیل ظرفیت قبل از ثبت نام نهایی شما، کانون هیچگونه مسئولیتی را ندارد و هزینه شما عودت داده خواهد شد.

⛔️ در صورت انصراف پیش از شروع دوره آموزشی ۲۵ درصد، قبل از برگزاری دوجلسه ۵۰ درصد مبلغ شهریه کسر و مابقی عودت داده میشود. بعد از برگزاری دوجلسه دیگر هیچ مبلغی عودت داده نمی‌شود.

قوانین پرداخت ها

تمامی پرداخت ها در این وبسایت از طریق درگاه های رسمی کشور و با لحاظ قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران انجام میشود و در صورتیکه هنگام پرداخت و یا ثبت نام با مشکلی روبرو شدید میتوانید با پشتیبانان در سایت و یا شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا مشکل مرتفع گردد.

پروسه خرید و ثبت نام در سایت کاملا شفاف و مرحله به مرحله انجام میشود. تمامی اطلاعات وارد شده از سوی شما با امنیت کامل در سایت ذخیره خواهد شد و در صورت تمایل شما امکان حذف این اطلاعات وجود خواهد داشت.